BIP

Baza agroturystyczna

Gospodarstwa agroturystyczne

Gospodarstwa agroturystyczne oferują wypoczynek w rodzinnych domach gospodarzy, zwykle otoczonych ogrodem, rozległym terenem zielonym, w pobliżu lasu, pól uprawnych, z dala od uciążliwego ruchu drogowego. Gospodarze przygotowali wygodne pokoje, łazienki dla gości, udostępniają swoją kuchnię do przygotowania posiłków lub oferują domowe wyżywienie. Stosują produkty z własnych gospodarstw rolno-hodowlanych, oferują dania kuchni regionalnej.

 

WŁADYSŁAWA BASIURA

34-235 Bystra Podhalańska
tel. 507 135 190
Do wynajęcia dwa pokoje z balkonem (dla max. 8 osób) , łazienka wspólna z gospodarzami. można korzystać z domowej kuchni lub zamówić przygotowanie posiłków z czystych ekologicznie produktów rolnych z własnego gospodarstwa. Gospodarze posiadają własne ujęcie wody źródlanej; gospodyni wypieka chleb domowy w piecu opalanym drewnem. Ponadto gospodyni jest artystką, hafciarką ludową.
Oferta wynajmu - całoroczna.
 

STANISŁAW TRACZYK

34-235 Bystra Podhalańska
tel. 18-26 81 021, kom. 697 072 193
Do zakwaterowania oferowane są 4 pokoje 2-osobowe i 1 pokój 3-osobowy. Pokoje znajdują się na piętrze. Do pokoi prowadzi osobne wejście i osobna klatka schodowa. Dla gości jest udostępniony aneks kuchenny. Pokoje posiadajš osobne łazienki. Atutem gospodarstwa jest duży ogród, z wydzielonym paleniskiem na organizowanie ognisk oraz niedaleka odległość od rzeki.
Oferta wynajmu: maj-październik.
 

DANUTA TRZOP

34-236 Sidzina 904
tel. 576 160 931
Do wynajęcia 5 pokoi: 1- 1 osobowy, 1- 3 osobowy, 2- 4 osobowe, 1- 6 osobowy. Oddzielna łazienka. Gospodarze oferują posiłki przygotowane z własnego gospodarstwa. Dodatkowymi atrakcjami jest organizacja przez gospodarzy kuligów i przejażdżek konnych bryczką po okolicy, do skansenu i pobliskiej stadniny koni, zależnie od pory roku i potrzeb turystów, a także organizacja ogniska, grilla czy biesiady.
Oferta wynajmu - całoroczna.
Powrót na górę