BIP

XXIII Złaz Samorządowców

XXIII MIĘDZYNARODOWY ZŁAZ SAMORZĄDOWCÓW

25 sierpnia 2018 r. – LANCKORONA

W roku 2018 na trasie XXIII Międzynarodowego Złazu Samorządowców spotkamy się w gminie Lanckorona, należącej do powiatu wadowickiego.

Celem złazu jest tworzenie wśród wspólnoty samorządowej przyjaznej atmosfery, integracji społeczności lokalnej, mieszkającej po obydwu stronach granicy polsko-słowackiej, promowanie górskich miejscowości, podziwianie piękna krajobrazów i przyrody oraz zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu i uprawiania turystki.

Zapraszamy samorządowców, ich rodziny, mieszkańców naszej gminy, sympatyków Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich do uczestnictwa w złazie.

Przemierzając trasy wiodące niewielkimi wzniesieniami pasma Chełmu w północnej części Beskidu Makowskiego,kierować będą do Rynku Lanckorońskiego. Uroczysta msza święta w intencji uczestników Złazu i mieszkańców należących do Stowarzyszenia odprawiona zostanie o 13.00 w Kaplicy Konfederatów Barskich. Docelowym punktem spotkania będzie boisko sportowe w Lanckoronie, gdzie organizatorzy zapraszają na wspólny poczęstunek, konkursy i zabawę.

Chęć uczestnictwa w Złazie należy zgłosić w Urzędzie Gminy Bystra-Sidzina (pokój nr 14 – biuro rady) lub pod nr tel. 18 26 81 220 w.115 do 16 sierpnia br.

Powrót na górę