Pierwszy pasek użytkownika

This is a debugging block

Drugi pasek użytkownika

This is a debugging block

BIP

Branding

This is a debugging block

Nagłówek pierwszy

This is a debugging block

Nagłówek drugi

This is a debugging block

Pierwszy wstęp

This is a debugging block

Drugi wstęp

This is a debugging block

Trzeci wstęp

This is a debugging block

Herbatka z KGW „Bystrzanki”

Zawartość

This is a debugging block

27-01-2020, 14:03 -- redaktor

 

W niedzielę 26 stycznia w sali OSP w Bystrej Podhalańskiej odbyło się coroczne spotkanie noworoczne, tzw. herbatka dla emerytów i  rencistów, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich „Bystrzanki” w Bystrej Podhalańskiej.  Po raz kolejny można było się spotkać przy poczęstunku, przygotowanym przez bystrzańskie gospodynie, a także wspólnie śpiewać kolędy i pastorałki.  Widowiska kolędnicze przedstawiały dzieci ze Szkoły Podstawowej im. św. Jan Kantego w Bystrej Podhalańskiej pod opieką pani Edyty Kantyka-Nabagło  oraz Przedszkola Publicznego w Bystrej Podhalańskiej pod opieką pani Małgorzaty Wójcik i Anny Kozłowskiej. (A.N.)

Fot. A. Nieużytek

poniedziałek, 27 Styczeń, 2020

Pierwszy dopisek

This is a debugging block

Drugi dopisek

This is a debugging block

Trzeci dopisek

This is a debugging block

Postscript Fourth

This is a debugging block

Powrót na górę