BIP

NAJPIĘKNIEJSZE OGRODY W GMINIE BYSTRA-SIDZINA

12-06-2018, 10:26 -- Anna Nieużytek

W związku z ogłoszonym przez Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej XIX Powiatowym Konkursem „Na najpiękniejszy ogród przydomowy, obejście w gospodarstwie rolnym”, w dniu 8 czerwca br. dokonano rozstrzygnięcia na etapie gminnym. Spośród zgłoszonych ogrodów, do etapu powiatowego zakwalifikowały się:

- w kategorii „ogród przydomowy”, ogród pani Bożeny Motor z Sidziny,

- w kategorii „obejście w gospodarstwie rolnym” ogród pani Barbary Migas z Bystrej Podhalańskiej.

Wszystkie ogrody biorące udział w konkursie charakteryzowały się starannością, różnorodnością roślin i ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Komisja konkursowa była pod dużym wrażeniem prezentowanych ogrodów. Często takie miejsca powstają z pasji do kwiatów, drzew i przyrody. Każdy ogród jest inny, a to z kolei czyni go wyjątkowym i pięknym. Docenić należy nakład pracy i znajomość różnorodnych nowinek ogrodniczych wśród właścicieli ogrodów.

Zgodnie z regulaminem konkursu do etapu powiatowego można zgłosić jedynie dwa ogrody z terenu gminy, niemniej jednak wszystkim Państwu biorącym udział w konkursie bardzo gratulujemy, dziękujemy za zgłoszenia i liczymy na zainteresowanie w kolejnych edycjach.

fot. A. Nieużytek

wtorek, 12 Czerwiec, 2018
Powrót na górę