Pierwszy pasek użytkownika

This is a debugging block

Drugi pasek użytkownika

This is a debugging block

BIP

Branding

This is a debugging block

Nagłówek pierwszy

This is a debugging block

Nagłówek drugi

This is a debugging block

Pierwszy wstęp

This is a debugging block

Drugi wstęp

This is a debugging block

Trzeci wstęp

This is a debugging block

Niedziela w teatrze

Zawartość

This is a debugging block

17-11-2015, 10:40 -- Barbara Dudek

 

Listopadowe, niedzielne popołudnie (15.11.2015 r. ) dla 50 osobowej grupy mieszkańców, upłynęło pod znakiem teatru. Tym razem Gminny Ośrodek Kultury Promocji Turystyki i Sportu Bystra-Sidzina zorganizował wyjazd do Teatru Polskiego do Bielska-Bialej na spektakl pt. „Kogut w rosole”.  Było wesoło i na chwilę można było się oderwać od prozy życia. Pogoda pokrzyżowała lekko plany i nie dało się zobaczyć bielskich zabytków, ale sam budynek teatru i jego wnętrze dostarczyło mnóstwa wrażeń artystycznych, a sztuka?- jak to sztuka, wzbudzająca emocje, dająca radość i dosadny humor w męskim wydaniu. Nauka?- jak przy każdym spektaklu płynie ze sceny –ludzkie losy splecione w najróżniejsze konfiguracje, a w efekcie upór w dążeniu do celu i sukces.

Zabawa była przednia.

J.Czarny

Pierwszy dopisek

This is a debugging block

Drugi dopisek

This is a debugging block

Trzeci dopisek

This is a debugging block

Postscript Fourth

This is a debugging block

Powrót na górę