BIP

Informacja dla przedsiębiorców o możliwości umieszczenia reklamy

Szanowni Przedsiębiorcy!

                Pragniemy Państwa poinformować, że Urząd Gminy Bystra-Sidzina w Bystrej   zawarł umowę na rekonstrukcję plansz informacyjno-reklamowych z mapą gminy zrealizowanych w 2009 roku (plansze usytuowane są: w Bystrej  obok Urzędu Gminy  oraz w Sidzinie obok Ośrodka Zdrowia). Tablice mają zostać zaktualizowane oraz zrekonstruowane na bazie nowoczesnych materiałów, jak również zabezpieczona folią anty-spray z filtrem UV.

                Wiodącą częścią przedmiotowej wizualizacji będzie uaktualniona mapa gminy, na której naniesione zostaną oznaczenia ważniejszych instytucji i obiektów oraz obszerna legenda. Będzie to zatem wizytówka topograficzna i biznesowa naszego terenu - służąca mieszkańcom, turystom oraz potencjalnym kontrahentom i inwestorom.

                Przewiduje się również część gospodarczą, w związku z tym istnieje możliwość, aby swój dorobek zaprezentowały lokalne firmy i przedsiębiorstwa w formie ogłoszenia reklamowego. Informujemy, że Wykonawca z którym została zawarta umowa na rekonstrukcję plansz, zajmie się na własną odpowiedzialność zawarciem umów, zebraniem i opracowaniem reklam oraz ustalaniem szczegółowych warunków umieszczania tych reklam.                         

Bliższych informacji udzieli Państwu przedstawiciel Wykonawcy  Pan Henryk Banaszek tel. kom. 695 410 405, który od dnia 14.07.2014 r. rozpoczął pracę na naszym terenie.

Liczba oferentów ograniczona powierzchnią planszy.

Dodatkowych informacji z ramienia gminy udzieli Pani Barbara Lasek tel. 18 26 81 220 w.115

Powrót na górę