BIP

konkurs plastyczny pt.”GMINA BYSTRA-SIDZINA MIEJSCEM MOICH MARZEŃ”

 

Gminny Ośrodek Kultury Promocji Turystyki i Sportu wraz z Środowiskową Świetlicą w Bystrej i Środowiskową Świetlicą w Sidzinie ogłasza:

konkurs plastyczny

pt.”GMINA BYSTRA-SIDZINA MIEJSCEM MOICH MARZEŃ”

 

            Konkurs zorganizowany jest z okazji jubileuszu XXV lat istnienia Gminy Bystra- Sidzina. Celem konkursu jest aktywizacja dzieci i młodzieży do promowania naszej Gminy poprzez ukazanie jej ciekawych i pięknych miejsc, a także pobudzenie wyobraźni i przedstawienie propozycji przyszłościowych, które uatrakcyjniłyby wygląd naszej Gminy.  W konkursie uczestnicy zaproponują istniejące miejsca, które są wg nich miejscami godnymi uwagi lub miejsca które mogłyby powstać w przyszłości w naszej Gminie.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Środowiskowa Świetlica w Bystrej Podhalańskiej działająca w strukturach Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we współpracy z Środowiskową Świetlicą w Sidzinie i Gminnym Ośrodkiem Kultury Promocji Turystyki i Sportu.
 2. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym, szkolnym i gimnazjalnym (tj. przedszkole, klasy I-VI Szkoły Podstawowej oraz I-III Gimnazjum).
 3. Forma wykonania prac - makieta.
 4. W przygotowaniu prac mile widziana pomoc rodzica, opiekuna, osoby starszej
 5. Podstawa pracy powinna być wykonana w formacie A3, opisana imieniem, nazwiskiem dziecka i osoby pomagającej w pracy, szkołą oraz klasą a także krótką informacją opisową na temat miejsca zaprezentowanego w pracy.
 6. Prace oceniane będą w czterech kategoriach: przedszkole, klasy I-III Sz. P, klasy IV-VI Sz. P., klasy I-III Gm.,
 7. Powołana Komisja oceni pomysłowość, pracochłonność i czasochłonność, estetykę,  itd.
 8. Prace składamy do 11 sierpnia 2017 r. w Środowiskowej Świetlicy w Bystrej  i w Sidzinie -GOKPTiS
 9. Ocena prac nastąpi 16 sierpnia 2017 r.
 10. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród dla zwycięzców nastąpi 27 sierpnia podczas obchodów jubileuszu XXV lecia Gminy Bystra- Sidzina i Gminnych Dożynek w Bystrej Podhalańskiej, na których można będzie podziwiać najpiękniejsze prace.
 11. Fundatorem nagród w postaci biletów wstępu do Parków Rozrywki  jest Urząd Gminy Bystra- Sidzina i Gminny Ośrodek Kultury Promocji Turystyki i Sportu.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE

Powrót na górę