BIP

Program From Field to Energy - najnowocześniejsze instalacje OZE

instalacje OZE

     Wójt Gminy Bystra-Sidzina oraz Fundacja Norwesko-Polska zapraszają na prezentację nowoczesnych rozwiązań służących produkcji energii z odnawialnych źródeł energii, która odbędzie się 25 lipca (niedziela) na placu festynowym w Bystrej Podhalańskiej.

Międzynarodowy Program From Field to Energy ma na celu udzielić mieszkańcom gminy oraz firmom wsparcia informacyjnego i finansowego w zakresie wymiany urządzeń prowadzących do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej, cieplnej i gazowej. Nowoczesne technologie pozwolą uzyskać znaczne oszczędności w budżecie domowym poprzez zmniejszenie kosztów zakupu energii.

W programie uczestniczą renomowane uniwersytety i instytuty badawcze, Norweskie i Polskie w tym nasi specjaliści z Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk.

Montując u siebie najnowocześniejszej generacji instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii, pompy ciepła lub niskoemisyjne kotły grzewcze staniesz się częścią Programu From Field to Energy.

Nasz program dedykowany jest dla miast, gmin, przedsiębiorstw oraz odbiorców indywidualnych chcących skorzystać z najnowszych rozwiązań światowej techniki.

Program From Field To Energy jest uzupełnieniem i wsparciem dla programu „Czyste powietrze”, „Mój prąd” oraz AgroEnergia 2021.

Zapraszamy na pokaz działających tradycyjnych i najnowocześniejszych systemów fotowoltaicznych, systemów hybrydowych i magazynów energii 

Powrót na górę