BIP

Rozpoczęły się konsultacje do LSR 2023 - 2027 - zapraszamy do udziału!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Bystra-Sidzina, Stowarzyszenie LGD „Podbabiogórze” rozpoczęło prace nad przygotowaniem LSR „Podbabiogórza” na lata 2023-2027. Prawidłowe zdefiniowanie potrzeb i problemów mieszkańców Podbabiogórza jest bardzo ważnym elementem przygotowania strategicznego dokumentu  jakim jest Lokalna Strategia Rozwoju. Pierwszym krokiem w tworzeniu LSR dla obszaru Podbabiogórza jest nabór „Fiszek projektowych”, w których każdy mieszkaniec może przedstawić swoje pomysły, projekty, zadania, które chciałby/zamierza realizować  w ciągu najbliższych lat za pośrednictwem LGD „Podbabiogórze”. Krok drugi to Ankieta diagnostyczna na potrzeby opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Podbabiogórze", w której można wyrażać opinie, wysuwać  wnioski, zgłaszać propozycje i uwagi. Fiszka projektowa i Ankieta  dostępna jest na stronie internetowej  LGD „Podbabiogórze”: www.lgdpodbabiogorze.pl  w zakładce „Konsultacje LSR 2023-2027”, na stronach internetowych gmin wchodzących w obszar działania LGD. Ponadto dostępne są również w formie papierowej w Biurze Zarządu LGD „Podbabiogórze”, ul. Mickiewicza 19, 34-200 Sucha Beskidzka, wszystkich Urzędach Gmin Powiatu Suskiego oraz ważnych miejscach użyteczności publicznej (min. Urząd Pracy, Instytucje Kultury Powiatu Suskiego, Punkty Informacji Turystycznej, Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ARiMR)

Fiszkę projektową i Ankietę można przesłać elektronicznie na adres e-mail: podbabiogorze@op.pl, w formie on-line, dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty do Biura Zarządu Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze”.

Ponadto informujemy, że od 10 czerwca 2022 roku  w Biurze Zarządu LGD „Podbabiogórze”, ul. Mickiewicza 19, 34-200 Sucha Beskidzka od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 – 16.00 został uruchomiony Lokalny Punkt Konsultacyjny, w którym można zgłaszać pomysły, propozycje, uwagi do opracowywanej Lokalnej Strategii Rozwoju „Podbabiogórza” na lata 2023-2027.

Poniżej linki do  „Fiszki projektowej” i „Ankiety”:

https://forms.gle/wUqRAP93wu6Z8se96 - fiszka projektowa

https://forms.gle/rVUtVt6zKp9Pn1Fs6 - ankieta diagnostyczna

 

Powrót na górę