BIP

XXIV MIĘDZYNARODOWY ZŁAZ SAMORZĄDOWCÓW 31 sierpnia 2019 r. – BUDZÓW

XXIV MIĘDZYNARODOWY ZŁAZ SAMORZĄDOWCÓW

31 sierpnia 2019 r. – BUDZÓW

W roku 2019 na trasie XXIV Międzynarodowego Złazu Samorządowców spotkamy się w gminie Budzów, należącej do powiatu suskiego.

Celem złazu jest tworzenie wśród wspólnoty samorządowej przyjaznej atmosfery, integracji społeczności lokalnej, mieszkającej po obydwu stronach granicy polsko-słowackiej, promowanie górskich miejscowości, podziwianie piękna krajobrazów i przyrody oraz zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu i uprawiania turystki.

Zapraszamy samorządowców, ich rodziny, mieszkańców naszej gminy, sympatyków Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich do uczestnictwa w złazie.

Po przemierzeniu pieszej trasy o godz. 13.00 na boisku sportowym LKS „STRZELEC” w Budzowie zostanie odprawiona uroczysta msza święta w intencji uczestników Złazu i mieszkańców należących do Stowarzyszenia, po której organizatorzy zapraszają na wspólny poczęstunek, konkursy i zabawę.

Chęć uczestnictwa w Złazie należy zgłosić w Urzędzie Gminy Bystra-Sidzina (pokój nr 14 – biuro rady) lub pod nr tel. 18 26 81 220 w.115 do 22 sierpnia br.

Powrót na górę