BIP

Zmiana w sposobie obsługi klientów Urzędu Gminy Bystra – Sidzina

 

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem oraz wciąż nowo pojawiającymi się przypadkami osób zarażonych w naszym kraju, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd (decyzja o zamknięciu placówek oświatowych, odwoływanie imprez masowych, itd.) w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, informuje się, że w dniach:

od 16 marca 2020r. do 25 marca 2020 r. Urząd  Gminy Bystra-Sidzina  nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klientów.

Od dnia 16 marca 2020 r. (tj. poniedziałek) załatwiane osobiście będą tylko sprawy pilne. W celu załatwienia najpilniejszych spraw należy skontaktować się telefonicznie

DZIENNIK PODAWCZY - tel. (18) 2681220, 2681221

GOSPODARKA ODPADAMI – tel. 18 2681220 wew. 121

Referat zajmujący się sprawami komunalnymi, będzie wydawał kody kreskowe po uprzednim kontakcie telefonicznym, i będą do odbioru na dzienniku podawczym.

URZĄD STANU CYWILNEGO / EWIDENCJA LUDNOŚCI

prowadził będzie tylko rejestrację urodzeń, zgonów,  tel. kontaktowy (18) 2681220  w. 116.

PODATKI – tel.  18 2681220 wew. 119

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA - tel.  18 2681220 wew. 125

Klienci będą przyjmowani po uprzednim telefonicznym kontakcie.

Wszystkie inne sprawy załatwiać należy za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (posiadając konto na www.epuap.gov.pl można korzystać z elektronicznych usług, wysyłając wnioski do urzędu, podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym). Przypominamy, że wszelkie druki i wnioski dostępne są na stronie Urzędu  Gminy  Bystra- Sidzina.

Przypominamy także, że wpłat z tytułu podatków, odpadów należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe podane na decyzjach i zawiadomieniach w sprawie określenia ich wysokości. Z tytułu innych opłat zapłaty należy dokonywać przelewem na rachunki bankowe Urzędu podane na stronie www.

Apelujemy również, by zachować zdrowy rozsądek oraz podstawowe zasady ostrożności. Pamiętajmy, by dzieci i osoby starsze pozostały w domach, a każdy mieszkaniec pamiętał o unikaniu miejsc, gdzie znajdują się największe skupiska ludzi.

Powrót na górę